jubileumslogo-2024-white

Besøk av Aron Noble fra Poriferous, USA

I dag har vi hatt et hyggelig og inspirerende besøk hos oss. 
Dr. Bjørn Tvedt og Aron Noble.
Vi benytter hakeimplantater fra SU-POR® Poriferous, og i dag fikk vi besøk av grunnleggeren av Poriferous, Aron Noble, sammen med deres norske distributør.

Det var svært interessant å få dypere innsikt i historien, teknologien, forskningen og utviklingen bak implantatene.
Poriferous har utviklet avansert porøs polyetylen-teknologi, som er designet for god vevsintegrasjon og stabilitet. SU-POR®-implantatene brukes i dag av kirurger over hele verden innen rekonstruktiv og estetisk kirurgi.

Vi setter stor pris på faglig utveksling og samarbeid med ledende aktører i bransjen – det bidrar til kontinuerlig utvikling og oppdatert kompetanse til beste for pasientene våre.

Takk for besøket!
 
 
Dr. Bjørn Tvedt Fornebuklinikkken
Skrevet av:

Dr. Bjørn Tvedt

Overlege og partner i Fornebuklinikken, spesialist i ØNH -og plastikkirurgi  
Dr. Bjørn Tvedt
09.03.2026
Relaterte artikler
miniinvasiv

Mini-invasiv plastikkirurgi, det lille snittet med stor betydning

brystkirurgi, kropp, ansikt - Mini-invasiv plastikkirurgi, det lille snittet med stor betydning
15.05.2026
Mini-invasiv plastikkirurgi handler om å oppnå like gode eller bedre resultater med mindre omfattende inngrep. Det betyr kortere snitt, mindre vevsskade og kortere restitusjonstid. Fornebuklinikken bestreber seg på å ligge i forkant med å implementere slike kirurgiske teknikker, og vi tilbyr allerede flere mini-invasive behandlinger:
 
readmore
brystkirurgi, kropp, ansikt - Mini-invasiv plastikkirurgi, det lille snittet med stor betydning
Fornebuklinikken-ikke-beskj%C3%A6rt_BAW_21
15.04.2026
Flere ønsker i dag en mer langsiktig tilnærming til estetiske behandlinger. I stedet for å korrigere aldringstegn når de oppstår, handler longevity om å bevare hudens kvalitet, styrke og vitalitet over tid.
 
readmore
ansikt, kosmetiske-behandlinger - Longevity for ansiktet
bjorn-tvedt

Faglig samarbeid og avansert hudfornyelse med Croton Peel

ansikt - Faglig samarbeid og avansert hudfornyelse med Croton Peel
23.03.2026
Ved Fornebuklinikken er vi opptatt av å ligge i front faglig innen plastikkirurgi. Vår plastikkirurg, Bjørn, har gjennom flere år jobbet tett med den anerkjente plastikkirurgen Dr. Per Heden. Sammen deler de en sterk faglig nysgjerrighet og et stort engasjement for trygg og effektiv behandling.
 
readmore
ansikt - Faglig samarbeid og avansert hudfornyelse med Croton Peel